Bid Broker - automatyczna korekta cen kliknij

Ledwo zaczęły stosować reklamy kontekstowej każdy reklamodawca znajdzie dwie wiadomości, jak oczekiwano, jedno dobre, a inne złe. Dobrą - cena udać się do serwisu, a zatem budżet reklamowy, określa się z ogłoszeniodawcą. Zła - ta sama sprawa, a wszyscy zawodnicy w swojej niszy, więc stawka w aukcji są stale się zmienia, a skuteczność reklam, too.

problem

Aby utrzymać skuteczność kampanii i to nie opłaca się stale monitoruje zachowanie konkurentów i dostosować stawki na dużą liczbę zapytań. To zajmuje dużo czasu i wysiłku, a praca nigdy się nie kończy.

Cywilnego i Handlowego. Reszta Systemu Finansowego ZEA JEST regulowana przez Bank Centralny ZEA, Emirates Papierów Wartościowych I Towarów Authority (ESCA) oraz Ministerstwo Planowania Gospodarczego (MEP). Bank centralny ZEA JEST przyznawana Ogólna moc tworzenia przepisów regulujących Randki kwestie, Które wchodzą w zakres JEGO władzy. Większość Mocy Banku Centralnego koncentruje SIĘ na określaniu Polityki monetarnej i Regulacji Bankowych, zamiast
O ile to możliwe, będzie oszczędność oszczędzania. I przy każdej okazji, aby przenieść zawodnika będzie zająć jego miejsce.

Jak to działa?

Yandex systemu Direct to interfejs programowy, który umożliwia bezpośredni Dokładne Cena regularnie aktualizuje dane na temat zachowania konkurentów oraz specjalny algorytm określa efektywną cenę każdego żądania w dowolnym momencie.

Jak bardzo jest skuteczny?

Oszczędności budżetowe na reklamy kontekstowej dla klientów, aby połączyć nasz rozwój aż do 86%. Więc można albo wydać mniej za tą samą ilością odwiedzających lub zwiększyć ruch na swojej stronie, bez dodatkowych kosztów.

I za podłączenie bezpośrednie Dokładne Cena do kampanii nie będzie warta absolutnie nic. Jesteśmy pewni, aby docenić skuteczność naszych rozwiązań i będzie coraz klientom zwiększać będzie nasi partnerzy w reklamie i Twoja firma będzie prosperować.

Wyślij zapytanie

© 7336-3403

agencja reklamowa Adlook

promocja stron internetowych

Adres: ul. Marksistskaja d. 46.

Współpracujemy z 02 do 87 godzin w dni robocze.

(274)705-88-39