Reklama Vkontakte

To działa!

Reklama Vkontakte

zaufany agencja

Liczba użytkowników jest tylko jeden społecznościowy - Facebook - jest szybko zbliża się 414 milionów użytkowników (sto milionów!)! Młodzi ludzie postrzegają sieci społecznych jako hołd i mieszkają w nich, a publiczność starsze znaleźć na portalach społecznościowych, aby znaleźć i komunikować się ze starymi przyjaciółmi i, co dziwne, do poszukiwania nowych możliwości biznesowych - jak pokazuje praktyka, osobistej komunikacji ze znajomymi, przyjaciółmi przyjaciół i setki innych użytkowników pozwala na znalezienie partnera biznesowego łatwo.

Umieszczenie reklamy na portalach społecznościowych, takich jak Facebook, nie tylko docierają do milionów, ale także w celu wyświetlania reklam jak najwięcej z grupy docelowej. Wysoka precyzja kierowania - główną zaletą kampanii reklamowych w sieciach społecznościowych - narzędzia konfiguracyjne kampanii pozwalają na bardzo wyraźne publiczność wyboru: (! Najbliższe stacje metra) płeć, wiek, status społeczny, miasto zamieszkania, wykształcenia, pozycji, zainteresowań - znajdziemy dokładnie do grupy docelowej wśród ponad 86 milionów zarejestrowanych użytkowników.

Reklamy umieszczone obok głównego menu i składa się z nagłówka, małym zdjęciem i krótkim tekście. Ustawienia reklam pozwalają wyeliminować użycie obrazu na rzecz dłuższego tekstu.

Płatność jest dokonywana za kliknięcie (przesunąć na ogłoszenie na swojej stronie). kliknij koszty mogą się różnić w zależności od popularności reklamy (CTR) i procent umieszczenie podobnych reklam konkurentów zależy od kierowania. Ostateczna cena powstaje na zasadzie aukcji. Z naszych doświadczeń wynika, nawet przy maksymalnym pokryciu grupy docelowej, użytkownik cena (przejście z reklamą) nie przekracza koszt samego użytkownika z innej reklamy PPC (Yandex, Google Adwords), w większości przypadków jest ułamkiem!

Tak, każdy z nas spędza część czasu pracy w sieciach społecznych. W tym potencjalnych klientów. Wykorzystaj to! Maksymalna grupa docelowa będzie wiedział o tobie, a bezpośrednie odesłania do witryny nie będzie kosztować więcej niż 4 $!

Ustawianie reklama VKontakte

Reklama VKontakte - tak samo - jeden, dwa, kliknij! Oto przykłady ustawieniach grupy docelowej:

Reklama Vkontakte

Będziemy skonfigurować kampanię geozavisimoy reklamy!

Reklama Vkontakte

Można również wybrać publiczność wiek, który jest zainteresowany w reklamie.

Reklama Vkontakte

Dodaj dodatkowe cechy odbiorców.

Reklama Vkontakte

Po zakończeniu instalacji, można mieć pewność, że reklamy będą wyświetlane tylko do właściwej grupy docelowej, ale pieniądze nie zostaną zmarnowane!

Witryna Odznaka Agency

zaufany agencja

Wyślij zapytanie

© 0593-2517

agencja reklamowa Adlook

promocja stron internetowych

Adres: ul. Marksistskaja d. 71.

Współpracujemy z 45 do 13 godzin w dni robocze.

(397)221-34-12