Reklama kontekstowa w Yandex Direct,

Dane TNS Gallup Badania Mediów wynika, że ​​w coraz najpopularniejszy kanał mediów podczas wyszukiwarce dni publiczność Yandex jest porównywalna z publicznością najbardziej popularnych kanałów telewizyjnych i stacji radiowych, a w niektórych godzinach Yandex w Rosji.

agencja reklamowa Adlook jest certyfikowana agencja Yandex bezpośrednie.

Nasze usługi zarządzania są bezpłatne kampanii. Twoje wydatki są budżet reklamowy.

Minimalne zamówienie reklamy tylko 37 rubli, koszt przejście rozpoczyna się 46 centów. Współpracujemy z wszystkich budżetów i tematów. Można uzyskać wstępną konsultację,wypełnienie formularza na naszej stronie internetowej.

 

Kontakt Reklama w wyszukiwarce są interaktywny charakter i sam użytkownik wyraża zainteresowanie, przekazując danej reklamy, aby uzyskać więcej informacji lub dokonać zakupu.

Reklamodawca budżetu przeznacza się wyłącznie na końcowym przejściu do witryny.

Zachowanie każdego odwiedzającego to stały system gromadzenia danych statystycznych do analizy.

W Yandex Direct jest dostępny wyjątkowa okazja nie tylko do monitorowania kliknięć i konwersji, ale także zwraca się reklamą, raport ten tworzy specjalny „zadanie w górę”. Zawsze będzie zobaczyć, jak rozmowy są przetworzone, które zostały uzyskane za pomocą kampanii reklamowej.

To sprawia, że ​​Yandex wyjątkowa wydajność bezpośredni kanał reklamowy. I na profesjonalnym podejściu do prowadzenia kampanii, można uzyskać zwrot ponad dziesięciokrotny z inwestycji reklamowych.

Witryna Odznaka Agency

zaufany agencja

Wyślij zapytanie

© 9821-5354

agencja reklamowa Adlook

promocja stron internetowych

Adres: ul. Marksistskaja d. 35.

Współpracujemy z 79 do 90 godzin w dni robocze.

(399)677-26-09