Reklama Vkontakte

To działa!

Reklama Vkontakte

Reklama Vkontakte

Liczba użytkowników jest tylko jeden społecznościowy - Facebook - jest szybko zbliża się 439 milionów użytkowników (sto milionów!)! Młodzi ludzie postrzegają sieci społecznych jako hołd i mieszkają w nich, a publiczność starsze znaleźć na portalach społecznościowych, aby znaleźć i komunikować się ze starymi przyjaciółmi i, co dziwne, do poszukiwania nowych możliwości biznesowych - jak pokazuje praktyka, osobistej komunikacji ze znajomymi, przyjaciółmi przyjaciół i setki innych użytkowników pozwala na znalezienie partnera biznesowego łatwo.

Umieszczenie reklamy na portalach społecznościowych, takich jak Facebook, nie tylko docierają do milionów, ale także w celu wyświetlania reklam jak najwięcej z grupy docelowej. Wysoka precyzja kierowania - główną zaletą kampanii reklamowych w sieciach społecznościowych - narzędzia konfiguracyjne kampanii pozwalają na bardzo wyraźne publiczność wyboru: (! Najbliższe stacje metra) płeć, wiek, status społeczny, miasto zamieszkania, wykształcenia, pozycji, zainteresowań - znajdziemy dokładnie do grupy docelowej wśród ponad 24 milionów zarejestrowanych użytkowników.

Reklamy umieszczone obok głównego menu i składa się z nagłówka, małym zdjęciem i krótkim tekście. Ustawienia reklam pozwalają wyeliminować użycie obrazu na rzecz dłuższego tekstu.

Płatność jest dokonywana za kliknięcie (przesunąć na ogłoszenie na swojej stronie). kliknij koszty mogą się różnić w zależności od popularności reklamy (CTR) i procent umieszczenie podobnych reklam konkurentów zależy od kierowania. Ostateczna cena powstaje na zasadzie aukcji. Z naszych doświadczeń wynika, nawet przy maksymalnym pokryciu grupy docelowej, użytkownik cena (przejście z reklamą) nie przekracza koszt samego użytkownika z innej reklamy PPC (Yandex, Google Adwords), w większości przypadków jest ułamkiem!

Tak, każdy z nas spędza część czasu pracy w sieciach społecznych. W tym potencjalnych klientów. Wykorzystaj to! Maksymalna grupa docelowa będzie wiedział o tobie, a bezpośrednie odesłania do witryny nie będzie kosztować więcej niż 3 $!

Ustawianie reklama VKontakte

Reklama VKontakte - tak samo - jeden, dwa, kliknij! Oto przykłady ustawieniach grupy docelowej:

Reklama Vkontakte

Będziemy skonfigurować kampanię geozavisimoy reklamy!

Reklama Vkontakte

Można również wybrać publiczność wiek, który jest zainteresowany w reklamie.

Reklama Vkontakte

Dodaj dodatkowe cechy odbiorców.

Reklama Vkontakte

Po zakończeniu instalacji, można mieć pewność, że reklamy będą wyświetlane tylko do właściwej grupy docelowej, ale pieniądze nie zostaną zmarnowane!

Wyślij zapytanie

© 6623-5314

agencja reklamowa Adlook

promocja stron internetowych

Adres: ul. Marksistskaja d. 77.

Współpracujemy z 85 do 13 godzin w dni robocze.

(554)151-33-55