Kontekstowe baner reklamowy w Internecie

Co to jest reklama kontekstowa?

reklama kontekstowa- wyświetlanie banerów i linków tekstowych w ścisłej zgodzie z semantycznej zawartości danej strony. Jeśli czytasz artykuł o nowym modelu Nissan, następny będzie zobaczyć dealerskiej reklamową; gdy mówimy o problemach kredytowania mieszkań - znajdziecie informacje o Agencja nieruchomości; w artykule o pogodzie w Turcji, widać biuro podróży transparent. Reklama kontekstowa umożliwia reklamodawcom związaćprzesiewowych multimedialny do konkretnych stron kategorii, a nawet słów kluczowych.

Co jest Rorer?

system reklamowy Rorerimplementuje kontekstowych banerów reklamowych na najlepszych miejsc Runetu. Co to znaczy?po pierwszeJedyny system medium reklamowe - wielkość banner 567 × 806 pikseli, jest to największy z popularnych formatów w RuNet. Należy pamiętać, że oprócz tradycyjnych banerów graficznych Rorer obsługuje również technologię Flash.

po drugieReklama w Rorer jest kontekstowe, co oznacza, że ​​można pokazać swoje banery na stronach, które są odpowiednie dla danej dziedzinie. W ten sposób będzie można uniknąć fundusze są przeznaczane na pustych pokazów, a także być w stanie uzyskać większy wpływ poprzez wykorzystanie słów kluczowych (przykład: Lodówki reklama w kategorii tematycznej „AGD” słowo kluczowe „lodówka, zamrażarka” dla jednego z naszych klientów, pozwoliło osiągnąć stabilny CTR 5%).

Wreszcie kontekstowe System transparent Rorer przyciąga tylko najlepszą platformę współpracy, które można podzielić na dwie kategorie. Po pierwsze - jest to obschenovostnye zasobów i mediów, na przykład,gazeta.ru,dni.ru,Izvestia.ru, Drugi - to wysoce wyspecjalizowane miejscowe zabytki, liderami w swojej branży. Przykłady:Travel.ru,Hi-fi.ru,"Financial News".

Koszt noclegu

Podstawowy koszt systemu reklamy kontekstowej Rorer jest 16 $ za 4437 wyświetleń. Obejmuje kierowania kategorie tematyczne. Za korzystanie z zaawansowanych ustawień administracji systemu pobiera dodatkową opłatę, której wielkość można znaleźć na stronieSystem online, Nasza agencja jest autoryzowanym partnerem Rorer, a zatem jest w stanie zaoferować najlepsze warunki za treść banerów reklamowych. Więcej informacji można znaleźć na RorerNasi specjaliści.

transparent

naszagencja reklamowamoże zaoferować wydaćkampania reklamowawe wszystkich miejscach i we wszystkich sieciach i systemach banerów. Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami do banerów reklamowych o poradę.

Wyślij zapytanie

© 9710-9561

agencja reklamowa Adlook

promocja stron internetowych

Adres: ul. Marksistskaja d. 90.

Współpracujemy z 22 do 96 godzin w dni robocze.

(039)696-38-60