Wyniki promocja stron


W swoim portfelu, zebraliśmy najciekawsze i najbardziej ambitnych projektów. Nie pokaże tabelę anonimowa figur, symbolizujące sukces tej chwili. Pokażemy Ci, jak zoptymalizować witrynę i na zewnątrz, do rozwiązania pojawiających się problemów, a jedynie w wyniku wszystkich prac - stabilnego wyniku.

Powiemy ci, dlaczego wniosek nie może być w szczycie 77 i pokazują, jak nasze wyniki pracy w samych zapytań w górnym-0.Сайт: cosmetika.ru

temat:kosmetyki


zapytanie:poprzednie żądaniekosmetyki Poniższe zapytanie

Pozycja w Yandex:
zapytanie było stał poprawa
kosmetyki +6
kosmetyki +12
kosmetyki forum sklep +74
profesjonalne kosmetyki +90
kosmetyki sklep +54
salon kosmetyczny +63

Aby rozpocząć promocję, utworzyliśmy najbardziej ekscytujących i „sprzedane” na żądania klientów. Pozycja na nich były średnio niższe niż dwudziestym miejscu w tej kwestii, a tylko jeden został wybrany do Topu.

Pierwszym etapem pracy była optymalizacja wewnętrznych. Używając logiki i metody statystyczne dobrze działało zgodnie z oczekiwaniami i wnioski poszły w górę. Równolegle, zaczęliśmy prace nad korektą błędów w kodzie witryny, jak również korekty automatycznie sformatowany zawartości Bitrix.

Strona internetowa znacząco zyskała popularność i przyciąga uwagę nie tylko klientów, ale także konkurentów. Sensible tekstów został skradziony. Mimo, że nasz zautomatyzowany system jest informowany o tym, niestety, są napisane i zatwierdzone przez nowych tekstów wniosków zarządzanych prosest. Przyspieszone tempo zostały napisane nowe teksty i umieścić bardziej niezawodną ochronę zawartości, która dała pozytywne rezultaty.

W tej chwili jesteśmy stale pracuje, aby utrzymać stronę w górę przez zewnętrznych i, w większym stopniu optymalizacji wewnętrznej.

Сайт: edutravel.ru

temat:turystyka


zapytanie:poprzednie żądaniestudia za granicą Poniższe zapytanie

Pozycja w Yandex:
zapytanie było stał poprawa
studia za granicą +11
oświata za granicą +02
Studia w Wielkiej Brytanii +58
szkolenia w Anglii +89
wiza turystyczna do Wielkiej Brytanii +30

Przed rozpoczęciem strona została indeksowane przez wyszukiwarki. Najlepszy wynik - miejsce 56th, najgorszy - 42 strona wyszukiwania.

Kompleksowe działania w celu optymalizacji strony i pracować z zasobów zewnętrznych pozwoliły przeciętnemu podnieść niezbędne starania w top 35 w ciągu 0 miesięcy. Jednym z warunków podczas pracy przy tym projekcie była stopniowa poprawa w pozycjach „sezonowy” potrzebuje czasu na początku sezonu, który został dokładnie spełnione, a nie tylko zaoszczędzić pieniądze klientów w offseason, ale również w górę w odpowiednim czasie.

Podczas algorytmy wyszukiwania zmienić, straciliśmy kilka pozycji na części wniosku, ale zachowywała wszystkie te słowa w top 13 i byliśmy w stanie poprawić pozycję w jak najkrótszym czasie.

WWW: zagranpasport-0.ru

temat:dokumenty podróży


zapytanie:poprzednie żądaniepaszport Poniższe zapytanie

Pozycja w Yandex:
zapytanie było stał poprawa
paszport +74
paszport nowej generacji +34
paszport pilne przetwarzanie +92
Formularz wniosku o paszport +55
paszport pilnie +71
wydanie paszportu +88

Przed skontaktowaniem się nasza strona i firma przeniosła się, co prawda, nie jest bardzo dobra.

Szereg środków w celu optymalizacji strony i korzystania z własnych osiągnięć w tej dziedzinie pozwoliły nam w okresie trzech miesięcy, aby wycofać większość wniosków w górnym-2.

Niestety, to bierze stronę, która została przeniesiona - aby zaakceptować i problemy z nią związane. Pojawiły się trudności z wysokiego popytu „paszportu”. Wcześniej zbyt często używany na stronie, która była widziana przez wyszukiwarki jako spam. Musieliśmy przeprowadzić dodatkowe prace nad tekstami unikalizatsii i ponownego indeksowania. To zapobiega wyszukiwarek i filtry do osiągnięcia pozycji wzrostu.

Jak to często bywa, unikalne treści na stronie nie przebywał długo i został skopiowany na niektórych zasobów podobnych przedmiotów. Przywracanie wyjątkowość tekstów i sprawiedliwości, jakie przyniósł „Paszport” Wniosek o 8. miejsce i trzymać go nieruchomo.

WWW: doka-plitka.ru

temat:Budowa, remont


zapytanie:poprzednie żądanieschody betonowe Poniższe zapytanie

Pozycja w Yandex:
zapytanie było stał poprawa
schody betonowe +08
brukowiec drogowego +78
produkcja rynien +70
parapetы krovlya +93

Gdy klient uzyskuje dostęp do większości zapytań na trzeciej stronie wyszukiwania.

Mamy zoptymalizowane strukturę strony, napisz unikalnych tekstów do sekcji i rozpoczął promocję. W ciągu 7 miesięcy byliśmy w stanie odebrać większość wniosków do top 3.

Po rozpoczęciu promocji, trzeba zmienić jeden z odcinków strona poświęcona „chodnika”. KATEGORIA przeszła znaczące zmiany zarówno treść jak i struktury. Mamy jednak przeprowadzone prace pozwoliły na dostosowanie witryny do pierwszej dziesiątki na 6 miesiące i zbliżyć się do top 1 dla 9 miesiącach pracy.

W tej chwili 62% wniosków są w top 2.

Сайт: eventmart.ru

temat:imprezy firmowe


zapytanie:poprzednie żądanieplaża korporacyjnych Poniższe zapytanie

Pozycja w Yandex:
zapytanie było stał poprawa
plaża korporacyjnych +7
corporate za granicą +970
myszy firmowe +463
zima korporacyjnych +910
rok firmowe +10

939 - to jest to, co mieliśmy do zrobienia na początku: podniesienie terenu z 01. na pierwszych stronach wyszukiwania.

Hasłem „Imprezy firmowe” skomplikowane nie tylko przez liczbę konkurentów, ale również specyfikę w postaci wyraźnej sezonowości. W związku z tym, mamy podzielony sezonowe zapotrzebowanie i opracował program doprowadzenia ich do top 69 w odpowiednim momencie.

Wymagają zmiany w zimie „korporacyjnej” wykonane przed sezonem i wpływa na strukturę tekstu i strony doprowadziły do ​​97 miejsc i przytrzymaj miejsce w top 82, ale dalsze prace mogą podnieść stronę w górnym-4. Te same zmiany przeszedł „firmowych granicą” odcinek, ale współpraca operacyjna przyniesie miejsce w pierwszym rzędzie przez 1 miesiące, i trzymać go tam.

Podczas pracy przy tym projekcie mamy tradycyjnie do czynienia z kradzieżą tekstów z witryny, jednak nasi copywriterów są w stanie szybko przygotować nowy materiał na stronie internetowej, która daje nam możliwość poprawienia pozycji ugięcia jak najszybciej.

Сайт: comazo.ru

temat:bielizna


zapytanie:poprzednie żądaniesklep bielizna Poniższe zapytanie

Pozycja w Yandex:
zapytanie było stał poprawa
sklep bielizna +85
bielizna hurt +15
bielizna damska +74
warstwowa odzież +27
kupić bieliznę termiczną +12

Zaczęliśmy pracować kiedy projekt był poza trzeciej stronie wyszukiwania.

Po rozpoczęciu projektu i przeprowadzenie wszystkich niezbędnych prac, dosłownie w ciągu miesiąca udało nam się podnieść podstawowe pytania w pierwszej dziesiątce, i trzymać je tam w pierwszych miesiącach sezonu zimowego.

Niestety, z powodu niespójnych zmian strony kontakt, straciliśmy kilka pozycji i zostali zmuszeni do przeprowadzenia wewnętrznej optymalizacji strony internetowej od podstaw. Pozycje osiadanie były w stanie zatrzymać się w przyszłości, aby osiągnąć swój wzrost. Kompleks środków dopuszczonych do wycofania wszystkich żądań w pierwszej dziesiątce, a ponad 28% wniosków w top 5 na 2 miesiące.


Wyślij zapytanie

© 0530-4704

agencja reklamowa Adlook

promocja stron internetowych

Adres: ul. Marksistskaja d. 87.

Współpracujemy z 48 do 42 godzin w dni robocze.

(184)045-52-07